یافته هایی در باره خودم در باب این که چقدر من باید درک بشوم

باید اذعان کنم من یافته هایی را به تازگی در خودم واکاوی می کنم که هر چه بیشتر به آن نگاه می کنم بیشتر پی می پرم که من چقدر در جهان هستی وزنه هستم. من خیلی کار ها بلدم که دیگران فقط مدل بدش رو بلد هستند.

من می تونم جواب سر بالا برای خیر و مصلحت بدهم اما حالم از جواب سربالای بقیه بد شود.

من می توانم وقتی دلم خواست تا دوازده نیمه شب سر کار باشم اما اگر کسی دیر آمد و گفت سر کار بودم بگویم، ما که خریم! باشه سر کار بودی. البته «ارواح عمت» رو هم تو دلم بگویم که شر نشود.

من می توانم اس ام اس های مردم را با سوال های شرلوک هلمزی ته تویش را در بیاورم اما کسی تو حریم شخصی من وارد شود می زنم دکورش را پایین می آورم البته خوب راهش را کلن بلدم زده و نزده روی هوا دلیت می کنم که مایه دردسر نشود.

من می توانم ساعت ها توی فیس بوک بگردم و دنبال کارم باشم اما تا صدای تق و تق یکی در آمد و ته و تویش را تا در نیارودم ول کنش نباشم.

من می توانم با استفاده از قوه حس ششم ام در مورد هر کسی دلم خواست پیش داوری کنم اما با لگد بکوبم تو مغز کسی که حرفی در مورد من بزند.

من می توانم حریم خصوصی هر کی را که دلم خواست به دلیل مصالح ساختمانی! بشکنم اما وای به روزگار کسی که از شعاع چهل کیلومتری من رد بشود.

من می توانم دیگران را به بی مهری و بی توجهی و بی علاقه گی و عدم شناخت متهم کنم د رحالی که دیگران را موظف به درک خودم بدانم.

من می توانم ریشم را بزنم و توقع داشته باشم همه بفهمند که من چه تغییری کرده ام.

من می توانم دیگران را متهم کنم اما دیگران غلط می کنند مرا متهم کنند.

من می توانم تا هر وقت دلم خواست پای لب تاب ولو شوم اما کسی حق ندارد پس از من دست به لب تاپ بزند.

من می توانم فکر کنم همه دنبال دختر بازی هستند اما اصولن خودم می دانم که اهل زحمت کشی ام فقط.

من می توانم دیگران را به خریدن لباس های گران با خوش به حالتون همراهی کنم و همیشه من بدبخت لباس ها و کفش ها و شلوار های خودم را از این سه تا هزار و پونصد تومانی ها بخرم که فشاری نباشد.

من می توانم خودم باشم دیگران هم باید خودم باشند، به ارواح عمه شون خندیدن جز خودم باشند.

من اصولن می توانم احساسم را برای کشف در اختیار دیگران بگذارم و اگر کسی هم نتوانست کشف کند از بی ذوقی اش است من که یه گلوله احساسم همیشه.

من می توانم به راحتی اب خوردن در جیک ثانیه تو هر کاری انگشت کنم و تشخیص دهم که هر کسی دنبال چه خلافی رفته است دیگران به هر چی بدترشان خندیده اند که بخواهند بدانند من چه می کنم.

من در نهایت می توانم همیشه مورد ظلم دیگران قرار بگیرم و مظلوم تاریخ باشم و دیگران همیشه پی یللی تللی خودشان باشند و به من هی ظلم کنند و ظلم کنند و من هم در نقش پتروس فداکار فقط انگشتم رو فرو کنم.

من می توانم خلاصه خیلی کارها کنم شما هم برو خودت رو درست کن پامادور…

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s