وای این فیلم ها حال آدم رو بهم می زنه

تورو به امام زمان این جوری اعتراف نگیرین. تورو به امام زمان این طوری از آدم ها بدبخت درست نکنید. با این داستان ها اگر کوچکترین حقی رو هم کسی می خواست به شما بدهد پشیمانش کردید. یادم از فیلم اعترافات همسر سعید امامی افتاد که زن بدبخت می گفت، این سعید هم همجنس باز بوده هم می رفته اسرائیل همجنس بازی می کرده. منم که رابط رئیس سازمان موساد تو وزارت اطلاعات بودم، تا حالا بر خلاف شرع بغل 973 تا آدم خوابیدم.

حالا شده حکایت این مادر مرده ها. چه جالب است که من هنوز ندیدم این همه عکس از آقای اسلحه بدست خوشحال گردان عاشورا هر جا بری هست ولی ایشان سر و مر گنده شادند که به مردمشان خدمت کرده اند اابته با یک خشاب فشنگ.

تف سر بالا کردی سردار با این فیلم هات. می فهمی: تف سر بالا

آيت الله يوسف صانعی، یکی از مراجع شیعه در قم، می گوید به دليل شرايط خاص دستگیر شدگان حوادث پس از انتخابات، پخش اعترافات تلويزيونی آنها از «رسانه های انحصاری»، ارزش شرعی و قانونی ندارد.

آيت الله يوسف صانعی دربيانيه روز جمعه خود آورده است: طی روز های اخير « شاهد پخش اعترافات برخی از زندانيان در رسانه های انحصاری بوده ايم که بر همه واضح است اين اعترافات حداقل به علت زندانی بودن متهمين و شرايط خاص آنها از نظر شرعی، قانونی و عقلائی هيچ گونه ارزشی نداشته و ندارد.»

پخش مجموعه ای از اعترافات بازداشت شدگان اعتراضات پس از انتخابات در ايران در شبکه های دولتی تلويزيون جمهوری اسلامی با واکنش گروههای سياسی در ايران و همچنين نهاد بين المللی طرفدار حقوق بشر مواجه شده است .

پيشتر سازمان مجاهدين انقلاب و جبهه مشارکت اين اعترافات را بی اعتبار خوانده بودند و سازمان عفو بين الملل شيوه گرفتن اعتراف اجباری را رد کرده بود.

مازيار بهاری خبرنگار مجله نيوزويک، که تابعيت ايرانی-کانادايی دارد، در يک نشست خبری در هفته گذشته در «اعترافات» خود از نقش رسانه های غربی برای انجام انقلاب رنگين در ايران خبر داد.

روز نامه جوان، وابسته به سپاه پاسداران، نيز از اعترافات محمد علی ابطحی، مشاور مهدی کروبی، و محمد قوچانی، سردبير روزنامه اعتماد ملی، خبر داده است.

با اين حال، آيت الله صانعی با اشاره به «قانونی و شرعی» نبودن اين اعترافات گفته است:«لکن نبايد اينگونه ظلمها، آزار و اذيت ها، ترفندها، مکرها؛ دروغها و … موجب یأس و نا اميدی در راه احقاق حق شرعی و قانونی و حاکميت مردم بر سرنوشتشان گردد؛ چون علاوه از آنکه نا اميدی از رحمت خداوند خود از معاصی و گناهان کبيره است.»

1 دیدگاه برای «وای این فیلم ها حال آدم رو بهم می زنه»

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s