کرمان فک کنم داره تخ گاز میره

ادارات کرمانی دارن برای نهی از منکر میرن. فقط هوای یاطاقانو داشته باش برار که این روزا خرجش بالاست.

پ.ن: اداره ارشاد این استان هم چندی پیش لباس سفید را از نماد های سمبولیک تبرج دانسته بود. دم شما گرم:

 

به دستور مديركل راه و ترابري استان كرمان و معاونت راهسازي اين اداره كل ورود ارباب رجوع زن به اين اداره ممنوع شد.
زنان ارباب رجوعي كه در مورخ ۱۳/۶/۸۷ به ساختمان معاونت راهسازي اداره كل راه و ترابري استان كرمان مراجعه كردند با صحنه اي دور از انتظار و توهين آميز مواجه شدند . نگهبانان اين اداره كل طبق دستور ، از ورود اين زنان كه عمدتا نمايندگان شركت هاي پيمانكاري و مهندسين مشاور طرف قرارداد اداره كل راه و ترابري استان كرمان هستند به ساختمان معاونت راهسازي جلوگيري كردند .

اين عده در پاسخ به اعتراض هاي خود به اين موضوع شنيدند كه :

از اين به بعد بايد تمام نمايندگان شركت هاي پيمانكاري و مهندسين مشاور ، مرد باشند و ديگر به زنان اجازه ي ورود به اين اداره كل و پي گيري كارهايشان داده نخواهد شد .

آنطور كه از منابع مختلف از جمله كارمندان اداره كل راه و ترابري استان كرمان شنيده شده است دليل اين تصميم برقراري ارتباط دوستانه ي يكي از كارمندان اين اداره كل با يك نفر از زنان ارباب رجوع بوده است . حتي در صورت صحت اين موضوع جا دارد از اين آقايان سوال شود كه وقتي مطبوعات مي نويسند كه فرمانده نيروي انتظامي با شش زن دستگير شد آيا ورود زنان به اين ارگان ممنوع مي شود ؟ يا وقتي كه در اين چند سال اخير به طور مكرر خبر دستگيري كارمندان دانشگاه ها را با دختران دانشجو درجرايد مي خوانيم ، آيابايد ورود بانوان به دانشگاه ها غدقن گردد ؟

يك روز بعد ، يعني در تاريخ ۱۴/۶/۸۷ تعدادي از اين خانم ها با نوشتن نامه اي به مدير كل راه و ترابري استان كرمان به اين موضوع اعتراض كرده و خواستار آن شدند كه وضعيت به حالت سابق برگردد و يا عدم اجازه ي ورود بانوان به اين اداره كل به صورت كتبي به شركت هاي مطبوع شان اعلام گردد . البته تا كنون پاسخي به اين نامه داده نشده است و مسئولين آن اداره كل از دادن دستور كتبي در اين مورد سر باز مي زنند.

با اينكه چندين روز از شروع اين ماجرا مي گذرد هنوز هم دبيرخانه ي اداره كل راه و ترابري استان كرمان هيچ نامه اي را از ارباب رجوع هاي زن تحويل نمي گيرد و پاسخ هيچ نامه اي را هم به آنها نمي دهد در حالي كه مردان به راحتي مثل سابق به مراجعات خود و پي گيري كارهايشان ادامه مي دهند

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s