چرا عاقل کند، نه بابا کو عاقل…

آقای اسفندیار رحیم مشایی هم یکی دیگر از اکتشافات معجزه هزاره سوم است. ایشان که انگاری کواکب و جمود و بشر دست به دست هم داده اند تا خرابشان کنند. هی مجبور است از آن بالا بیاید پایین و توضیح بدهد و برگرد دوباره بالا. بیچاره شده الاکلنگ. جریان رقص در ترکیه که یادتان هست؟ فیلمش را هم این پدرسوخته ای اینگیلیسی چش دریده گرفته بودند؟ بعد هم گفتند که این بنده خوب خدا گفته حجاب اجباری نیست و باز عرق شان را در آورده بودند تا ثابت کنند که ایشان از این حرفا نمی زنند که باز داستان این خبرگزاری فارس چش دریده در آمد که ایشان برای ملت اسرائیل نوشابه باز فرمودند. باز هم اسفندیار خان را وادار کردنند چند بار پبرامون عسل بیاناتی مبسوط ذکر کنند:

وي در پاسخ به پرسش خبرنگاري كه مطرح كرد، چرا در سخنان خود در همايش روز گذشته، بحث دوستي ملت ايران را با همه‌ي ملت‌ها، حتا مردم اسراييل مطرح كرديد؟ اظهار داشت: اصلا بحث من اين نبود؛ شما خبرنگاران هميشه به‌دنبال چيزهاي خاصي هستيد و شما اين چيزها را منتقل مي‌كنيد.

اما رحیم مشایی در پاسخ به مسائل مطرح شده صبح امروز گفت: عين جمله‌ي من در يك بحث كلي، اين بود كه عنوان كردم، امروز بين ملت‌هاي دنيا، افتخار ملت ايران اين است كه هيچ دشمني ندارد، نه ايران دشمني با ملتي دارد و نه هيچ ملتي در دنيا حتا اسراييل.

معلم بد دهن و با محبتی در دوران راهنمایی داشتم که اسمش آقای امیدوار بود. اگر زنده است دست بوسشم و اگر مرده از خدا بالاترین درجات را برایش خواهنم. همیشه می گفت: پسر جان تو که نمی تونی «عسل» بخوری «عسل» می خوری که «عسل» می خوری.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s