سردار: از اول مرداد که 18 تیر تمام شد بهتون می‌گم…

سردار رادان درباره چگونگی برخورد پلیس با این افراد گفت: این‌گونه پسرها ابتدا از سوی پلیس دستگیر و به مركز انتظامی مشخص در پلیس امنیت منتقل شده و در آن‌جا نشانی واحد صنفی كه مبادرت به آرایش موی وی به سبك‌های منحرف كرده اخذ و سپس از خانواده وی دعوت می‌شود تا با مراجعه به مقر انتظامی و اخذ تعهد، وی را تحویل گرفته و بلافاصله با آرایش مو به شكل معقول برای رویت پلیس دوباره مراجعه كند.

وی ادامه داد: چنانچه فرد دستگیر شده لباس‌های مناسبی به تن نداشته باشد، خانواده وی باید لباس مناسب برای وی بیاورند تا با تعویض لباس در مقر انتظامی و اخذ تعهد آزاد شود.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به واگذاری لپ‌تاپ به كلیه واحدهای گشت ارشاد گفت: اطلاعات كلیه خانم‌هایی كه مورد ارشاد پلیس قرار گرفته‌اند در سیستم وارد شده و واحدهای گشت با كامپیوتر لپ‌تاپ كلیه اطلاعات این افراد را در اختیار دارند و لذا در صورتی كه فردی‌ ‌مورد ارشاد قرار ‌گیرد، اطلاعات وی در كامپیوتر بررسی شده و در صورتی كه قبلاً تذكر گرفته باشد، دستگیر و به مركز انتظامی منتقل می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به پرسشی مبنی بر موارد قانونی مورد استناد ناجا در برخورد با مدل موی پسرها گفت: انضباط اجتماعی در قانون به صراحت وظیفه پاسداری از هنجارها را به پلیس واگذار كرده است و علاوه بر آن برخی از مدل موهای سر پسرها كه برگرفته از انحرافات است،‌ تشویش اذهان عمومی است.

سردار رادان ادامه داد: در اجرای مأموریت خود از هیچ‌گونه جوسازی رسانه‌های خارجی هراسی نداریم.

پ.ن: سردار شما از چی هراس دارید که این یکی داشته باشید. بزنید دهن این جوونای پیاده نظام اسرائیل و آمریکا را عنایت کنید. خدا اجرتان دهاد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s