هنر باز پیرایی در تلوزیون وطن

orm0c0.jpg

همیشه آن روز ها که سریال اوشین از تلوزیون وطنی پخش می شد می شنویدم که ماجرای بانوی نیکوکار و صبورما  اونقدر هم خالی از لطف نیست که ما می بینیم. اما چون هنوز این ماهواره و النگ و دلنگ ها راه نیفتاده بود آدم باید به نقل قول فرنگ رفته ها بسنده می کرد.

این شبها کانل آر تی ال 9 سریال پرستاران را پخش می کند. پرستارانی که من در این کانال می بینم و پرستاران تلوزیون وطن،  اصلن دو ماجرای مجزا است. جالب تر این که ظاهرن آدم هایی که باز پیرایی این قبیل وارداتی ها را می کنند آنقدر حرفه ای شده اند که می توانند یک داستان تازه به خوردت بدهند و تو هم آخ نگویی. دست مریزاد از این همه خلاقیت. شرط می بندم به سازنده نشان بدهند شاید خوشش بیاید و سریال پرستاران آنها را بخرد و بفرستد برای بینندگان سواحل سوماترا.

0547180700.jpg 

1 دیدگاه برای «هنر باز پیرایی در تلوزیون وطن»

  1. جناب اردوان فكر نميكنم حاكمان هيچ جاي دنيا مثل مملكت ما اينگونه مردم را احمق فرض كنندحتي در جزاير سوماترا .فكر كنم اگر مردم سوماترا بفهمند همچين كلايي سرشان رفته و داستان سريال به كل عوض شده پدر حاكمشان را در آورند آنهم از نوع سوماتراييش.منتهي ما به اين بازيها عادت كرده ايم يا بهتر بگويم تحمل ميكنيم و خدا نكند تحملمان تمام شود آنوقت دوباره ممكن است دست به كارهاي خطرناك بزنيم و يك انقلاب خركي ديگر راه بندازيم.آنهم فقط به خاطر سريال پرستاران.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s