همه مقصرند جز من

4y6ws5s.jpg

ماجرای این خانم زهرا امیرابراهیمی از اون نشانه های بارز قابلیت عبور از سوراخ ته سوزن است. فکر کنید یه روزی یادم می آید وقتی مسعود بهنود را داشتند محاکمه می کردند یکی از جرائمش این بود که سه چهار گرم تریاک از خانه اش پیدا کردند و یک روزی به منشی دفترش کشدار سلام کرده بود. خوشم می آید در بلاد ما به آب خوردن گاهی سنگین سنگیناش پایین می رود و آب از آب تکان نمی خورد. در داستان این خانم ابراهیمی که بنده به چند علت به ایشان تبریک می گویم. گیرنده فیلم در انتظار اشد مجازات بود (دستکم خوفش را تا ارمنستان با خودش برده بود) توزیع کننده راهی زندان،  بیننده مجرم اما هنرپیشه نقش اول راست و سیخکی راه می رود و همه هم برایش دل می سوزانند: آخی ی  ی … دختره شده چهار پاره پوست و استخوون…این وسط طفل معصوم خانم زهرا امیر ابراهیمی است و بس. فکر می کنم قاضی هم وقتی این فیلم را با دقت نگاه کرده است کاملن به این معصومیت پی برده… روزگاریست …

پ ن بعد از چند سال: اقرار می کنم بعد از گذشت چند سال به این نوشته چندان اعتقادی ندارم. پاک نکردمش که هم برای خودم یک یاد اوری از تغییر درون باشد و هم این که فراموش نکنم ممکن است خیلی چیزها متغیر های مختلفی درش سهیم باشد که من از همه آن ها با خبر نیستم، پس قضاوت نکنم.

 

49 دیدگاه برای «همه مقصرند جز من»

 1. یکی تعریف می‌کرد توی شمال یه دختری عکس نیمه عریانش رو برای دوست پسرش بلوتوث می‌کرده، اشتباهاً یه چندتایی هم سر ریز داشته و اینور اونور رفته! … کار به دادگاه میکشه و قاضی حکم به اعدام دختره می‌ده! …
  یکی که فیلمش اومده بیرون داره راست راست توخیابون راه میره و نمایشگاه عکس می‌ذاره و مردم کلی واسش آه و ناله از خودشون در میارن اما یکی دیگه …

 2. من هم با نظر شما موافقم. متاسفانه مردم ما عقلشون به چشمشونه تا می بینن یکی مظلوم نمایی می کنه و یه کمی حماسی و عاطفی حرف می زنه دلشون براش می سوزه و طرفشو می گیرن تا نشون بدن چقدر آدمای خوبین

 3. salam be nazare man in dokhtar oon dokhtar nist ke axesho too internet andakhtin .vali man az khanoome zahra amir ebrahimi kheyli khahesh mikonam ke khonsardi khodeshoono hefz konan .va dige donbale na behtare begam dore in karo khitte ghermez bekeshan ……mamnoonam az shoma zahra khanoom .

 4. این خانم کاری راکرده که در جامعه ما رشد زیادی داشته . از تعداد نفراتی که هر روز گرفته می شوند و حتی 10برابر آن که گرفته نمی شوند را ببینید تا تعداد فیمهایی که بیرون می آیند . این رشد حال آدم را بهم می زند ولی باز هم دال بر بی گناهی این خانم نمی شود مخصوصا زمانی که به عنوان یک هنرمند که در جامعه زیر زره بین است به او نگاه کنیم و فقط می گویم برای خودم و دیگران متاسفم که هنرمند ما این خانم است و این را هم بگویم که این مسئله رو شد ولی آن 10 برابر که رو نشده !!!!!!!!!!!!!!! برای همه واقعا از ته دل ابراز تاسف می کنم . همین

 5. ایول به این زهرا خانوم واقعا روی همه دخترای ایرونی رو سفید کرد ما که فیلمشو دیدیم حال کردیم خیلی باحال بود عزیزم اگه دوباره هم دلت خواست از این کارا بکن فقط این دفعه چراغا رو روشن بذار فیلم قبلی یک کم کیفیتش کم بود مرسی از طرف زهره

 6. خیلی کوته فکرید. واقعا نمونه کامل یک مرد ایرانیه زبون هستید…. تویی که بدون شرم فیلمو تا آخر دیدی و تویی که حکم اعدام میخوای و شماهایی که مثل گوسفند تایید میکنید اصولآ اسم شعور به گوشتون خورده؟

 7. nazare man ineke in masale kheily mohem nist bazia khodeshun sob ta shab in karean va be nazare men ham zohre va ham un pesare ashkan salary ra bayad sareshuno borid………………

 8. هر چي نظر شما محترمه همون قدر هم نظر ديگران محترمه …
  مشكل ما اينه كه حق از حقوق مشتق شده نه از حقيقت!

 9. در حقیقت ما نمی دانیم که خانم ابراهیمی چقدر این پسر را سر کار گذاشته و یا به او قول ازدواج داده و در اخر این خانم به او خیانت کرده و به او گفته هرزه برو و او را اذیت کرده که او تصمیم به انتقام گرفته پس هر دو مقصرند……….!

 10. بابا.. حالشو یکی دیگه کرده. ماها واسه چی داریم دست و پا میزنیم. نوش جون دوتاشون.هرچند که اخر کوفتشون شد.

 11. فيلم زهره خيلي باهال بود اگه اجازه داره يكي ديگه بسازه
  حيف ياس كه اون آهنگ قشنگو براي او خوند
  مرسي عزيزم خيلي باحال بود

 12. سلام.این زهرا خانم خیلی زرنگ تشریف دارن.اصلا همه دخترا زرنگ تشریف دارن،اگه فیلمش لو نمیرفت حتما میخواست با یه پسر خوب و ساده ازدواج بکنه و بگه بدن منو هیچ مردی لمس نکرده و اولین نفری هستی که منو داری میترکونی!!خیلی خوب شد فیلمش لو رفت و خودش به … رفت،خیلی حال کردم،ولی چرا مجازات نمیکننش؟؟؟؟

 13. سرناد جان منم مخالف اعدام هر موجود زنده ای هستم،هیچ انسانی حق نداره حق زندگی کردن رو از همنوع خودش بگیره ولی باید یک مجازات دیگه برای این زهرا خانم و شما که طرفدار ایشون هستی و امسال شما در نظر گرفت و من فکر میکنم بهترین مجازات مسدود کردن ….. ایشون و شما به وسیله … میباشد،برای همیشه که دیگه از این کارای بد بد نکنید.به خاطر خودتون میگما چون اگه لو بره مثل این زهرا خانم دهن خودتون سرویس میشه.
  —-
  اردوان: به حرمت یکدیگر احترام بگذاریم. شاید این شرط زندگی توام با آزادی و یاد گرفتن آن باشد. با پوزش از آقای عارف مجبور به نقطه چین شدم.

 14. یبینید اشتباه شما در تصویو گیری اینه که از جنبه شخصی میگین تو گناهکار است ولی از جنبه فرهنگی و اجتماعی او فقط یک گتاه شخصی انجام داد ولی توزیع کننده با کارش به اچتماع و فرهنگ کشور ضربه زد.

 15. من فکر می کنم تمام کسانی که این فیلم را دیده اند به شدت مریض روانی هستند. جدا از این حالا به خودتان اجازه می دهید که مجازات هم برای آنها تعیین کنید. متاسفم که تفکرات تان چه از آقای نویسنده ی بلاگ و چه اکثر کسانی که کامنت گذاشته اند، نشان دهنده ی جامعه ی بیمار ماست که به شدت رنجور و بحران زده است.
  —-
  اردوان: اینم نظری است. شما هم می توانید بقیه را مقصر بدانید.

 16. من به عنوان اخرین کسی که این نامه را برای دوستانم مینویسم هستم واقعا تفکر کنیم ببینیم چرا واقعا این اتفاقا در جامعه ی ما می افتد زهرا مقصر نبود من یا ما مقصریم من قصد توجیه اون کار زهراراندارم ولی امیدوارم شما کمی به دلیل انجام این کار اون فکر کنید

 17. بدنیست همه شمایی که خواسته ونخواسته بخودتون اجازه میدید راجع به بی گناهی یا گناهکاری کسی قضاوت کنید خودتون تواین شرایط تصور کنید اگه گناهکارید چرا؟اما اگه بی گناه باشید واقعا چرا؟؟؟؟؟؟
  اگه هرکی خودش اصلاح کنه جامعه اصلاح میشه مگه نه اینکه ما مدعی هستیم براینکه معتقدیم.

 18. به نظر من که فیلم قشنگی بو د به نظر من زهرا امیر ابراهیمی جاش توی شبکه های فیلمهای پورنو خالیه باید یه روزی بالاخره کشف میشد دیگه.

 19. سوراخ … زهرا امیر ابراهیمی واقعآ عالی بود حی

  اردوان: احساساتتون رو کنترل کنید لطفن.

 20. فیلم قشنگی بود. خوش بحال سعید که باهاش حال کرد.خیلی دوست داشتم جای سعید بودم. با تشکرمحسن عباسی از دزفول

 21. چه باحال
  با اینکه مطلب برا زمان گذشته بود ولی تا آخرشو خوندم ..بابا ای ول
  خوب شما چتونه
  بعضی حسودن بعضی اخلاقی
  بعضی فحش بعضی ها حکم اعدام اوووووووووووووووووووووووووووو

  ایرانی جماعت همشون سیاسین می گی نه ببین
  ایرانی جماعت همه دکترن می گی نه نگاه کن
  ایرانی جماعت همون قاضین و متخصص اسیب شناسی
  می گی نه ببینووووووووووووو
  وووووووووووووو

  همینجور تا به آخر ..منم البته مثل همه ی ایرانی ها ….
  می نویسم بی خیال بگذار هر کی هر جور می خواد باشه به من و تو چه مربوط .. جامعه هم می طلبه بیخود جانماز آب نکشین و ادعای ضربه به اجتماع نکنین هیچ کدوم نمی دونیم ماوقع چی بود بغیر خود دوتاشون ..

 22. به نظر من هر چقدر هم که گناهکار باشد ما نباید درباره او قضاوت کنیم چرا که در زندگی همه انسانها خطاهای کوچک و بزرگ زیاد بوده و اگر ستار العیوب بودن خدا نبود الان همه اعدامی بودند بهتر است اعمال و رفتار خودتان را مو شکافی کنید و سعی در اصلاح آن باشید .

 23. یخیال بابا مگه چی شده.خاک تو سر همگی که یه سکس دختر پسر اینقدر براتون مهمه.واقعا که بیشتر ملت ایرونی علاف و بی کارند.

 24. اصلا به من و شما چه ربطی داره که زهرا خانوم چیکار کرده. اگه یکم از بالا نگاه کنیم متوجه میشیم اتفاق خاصی نیافتاده.برو فکر نان کن که خربزه آب است….

 25. الان که میگیم انسانهای اولیه کم عقل بودن زمانی به ما میگن اینا چقدر احمق بودن سکس یه چیز عادیه

 26. حالا چرا گريه ميكردي مگه راضي نبودي حقته شما دختراي پروي ايرانيو بايد بد كرد تا ديگه با پسر نگرديد من جاي اون پسر بودم بد ميكردمت خيلي بد

  1. آقای اردوان چون میخوام اینهمه شعور را یک هفته دیگر نقد کنم گفتم اگر تجدید نظری لازمه در دیدگاهتون بدین تا خدای نکرده بی انصافی نکرده باشم.

   اما زهرا جان من که به خودم اجازه ندادم فیلم خصوصیت رو ببینم و هرگز هم این گستاخی رو نسبت به شرف خودم نمیکنم (که اگر هوس دیدن فیلم اروتیک بکنم چرا دزدی؟ چرا هیزی؟ چرا بی شرفی و به آنجای محارم خود نگاه کردن؟ این همه فیلم پرنو یکی از یکی هنرمندانه تر و باکیفیت تر)
   من که بدرستی معتقدم سر سوزنی بین آنکه حتی آرزوی دیدن این فیلم را داره با تکثیر کننده اش فرقی نیست ! بل چه بسا کسی را که بدلیل فقر و بیچارگی این فیلم را توزیع میکنه بشود بخشید
   کاش خواهر من بودی تا دوتائی به ریش کارگردانهای کشورمون میخندیدیم که تو با یک فیلم برداری دستی از سکست با دوست پسرت دست همشون رو از پشت بستی.
   آقای کیمیائی و خاکچیان و …. برین کشکتان را بسابید!
   (شاید 5 بارمطلب را باز نویسی کردم تا عصبانیتم فروکش کرد و خودم را با توهین به هموطنانم حقیر نکردم)

 27. ….و خداوند انسان را افرید…..موجودی که….حتی خود خدا هم او را نمی شناسد….پس احسنت بر این خالق توانا…..

 28. داداش العان بعد از چند سال معلوم شده اون فیلم ساختگی بوده
  تازه اصلا گیریم که ساختگی نبوده باشه شما در مقامی نیستید که بخواهید در باره یک انسان هر چند گناهکار اینگونه حرف بزنید
  من از شما میپرسم:
  ایا شما تا کنون گناهی مرتکب نشده اید؟؟
  بیاید برای یک لحضه خودمان را به جای ایشان بگذاریم تا بفهمیم چه بر ایشان گذشته
  دین و خدا و پیغمبر و ابروی دیگران را بیخیال انسانیت کجاست
  خواهش میکنم اگر برای انسانیت احترام قائل هستی این مطلب و این طرز فکر را عوض کن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s