روزی کسی تو را نیز چنین یاد خواهد کرد

در کامنت های مطلب ( مهستی: در این ۲۷ سال هیچ خاطره خوبی نداشته‌ام ) چشمم به نوشته ای از کسی به نام آیینه افتاد. اگر چه این نوشته در خور شان یک انسان و یک ایرانی پرهیزگار نبود. اما  نمی خواستم بردارمش چون خارج از توافقی است که من با خودم دارم. اما امید وارم این نویسنده محترم بداند روزی دیگران هم از شما ممکن است چنین یاد کنند. ما از درون هم خبر نداریم. هشدار که به جای ایزد یکتا نتوان قضاوت کرد بنده خدا. کاشکی اسمش «آیینه» نبود.

3 دیدگاه برای «روزی کسی تو را نیز چنین یاد خواهد کرد»

 1. این‌قدر بددلی بیمار گونه و این‌قدر سؤظن به خلق الله؟ این یکی را ببین عزیز. http://www.persianblog.com/posts/?weblog=natolog.persianblog.com&postid=7031486
  یعنی این‌ها انسانیت را چطور معنی می‌کنند. خواستم برای آن کیهانی بنویسم، حیفم آمد از نام بزرگانی که قصد نوشتن از ایشان را داشتم آن‌جا. این‌ها نشنیده‌اند. به خدا کسانی را دیده‌ام که مسلما از همین جماعت خشک مغز هم که بپرسی؛ می‌گویند در ایمانشان شک نباید داشت. همین کسان را من به گوش خودم شنیدم که در پی لحنی ملکوتی حتی اگر از یک زن باشند ره به جمال دوست می‌برند. حیف. حیف. سینه‌ام تنگ شد به خدا اردوان جان.

 2. من هی تمرین می کنم که کمتر در مورد مردم قضاوت کنم نمی شه. ربطی به شغل و تحلیل نداره. ار بچگی بهمون یاد دادند که تشخیص بدیم این قشنگه اون زشته. یا جمله معروف مامان تو بیشتر دوست داری یا… فکر کنم اگه بتونیم فیتیله قضاوت کردن رو بکشیم پایین دنیا یه نمه روشن تر می شه.

 3. کاش در دهکده عشق فراوانی بود
  توی بازار صداقت کمی ارزانی بود
  کاش اگر گاه کمی لطف به هم می کردیم
  مختصر بود ولی ساده و پنهانی بود

  کاش کمی آدم که نه، انسان بودیم، فقط کمی!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s